Кonfidencialitāte

Konfidencialitātes politika vietnes chemiplast.lv

Vietnes nordkommerce.lv administrācija apņemas saglabāt jūsu privātumu internetā. Mēs vēršam lielu uzmanību jūsu sniegto datu aizsardzībai. Mūsu Konfidencialitātes politika ir balstīta uz Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) prasībām. Personas datu apstrāde tiek veikta atbilstoši noteiktiem mērķiem:

  1. Saziņai ar šīs vietnes apmeklētājiem;
  2. Informācijas sniegšana, kuru pieprasīja lietotājs;
  3. Ar šīs vietnes darbības virzienu saistīto pakalpojumu sniegšana;
  4. Ziņu izsūtīšana pa e-pastu;
  5. Lietotāju datu apstrāde tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumiem;
  6. Mūsu servisa uzlabošanai;
un tālāk norādītajām darbībām.

Personas datu apkopošana un izmantošana

Mēs apkopojam un izmantojam jūsu personas datus tikai jūsu brīvprātīgās piekrišanas gadījumā. Piekrītot, jūs atļaujat mums apkopot un izmantot šādus datus:

  1. Vārds un/vai uzvārds;
  2. E-pasts;
  3. Tālruņa numurs.

Jūsu personas datu apkope un apstrāde tiek veikta saskaņā ar Eiropas Savienības teritorijā un Latvijas valstī spēkā esošajiem likumiem.

Datu glabāšana, grozīšana un dzēšana

Lietotājs, kas sniedzis savus personas datus vietnē nordkommerce.lv, ir tiesīgs tos mainīt un dzēst, kā arī atsaukt piekrišanu to izmantošanai. Jūsu personas datu glabāšanas ilgums: ar likumu noteikts periods komerciālu un nodokļu datu glabāšanai. Vietnes administrācija dzēš jūsu datus pēc to izmantošanas pabeigšanas.

Lai piekļūt saviem personiskajiem datiem, jūs varat sazināties ar vietnes administratoru pa e-pastu info@chemiplast.lv. Mēs varam nodot jūsu personisko informāciju trešajai pusei tikai ar jūsu skaidru un brīvprātīgu piekrišanu, vienlaikus norādot saņēmēju. Ja tie ir nodoti, tad mēs nevaram veikt datu izmaiņas citās organizācijās, kas nav saistītas ar mums.

Tehnisko datu izmantošana apmeklējot vietni

Apmeklējot vietni nordkommerce.lv, datu bāzē tiek saglabāti ieraksti par jūsu IP adresi, apmeklējuma laiku, pārlūka iestatījumiem, operētājsistēmu, kā arī cita tehniskā informācija, kas nepieciešama pareizai vietnes satura atspoguļošanai. Balstoties uz šiem datiem mums nav iespējams identificēt apmeklētāju.

Nepilngadīgo personu sniegta informācija

Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērni mums sniedza savus personas datus bez jūsu piekrišanas, sazinieties ar mums: info@nchemiplast.lv. Mūsu vietnē ir aizliegts sniegt nepilngadīgo personu datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas.

Sīkdatņu izmantošana (cookies)

Pareizai satura atspoguļošanai un interneta tīmekļa vietnes nordkommerce.lv lietošanas ērtībai mēs izmantojam sīkdatnes. Tie ir nelieli faili, kas tiek glabāti jūsu ierīcē. Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties informāciju par jums, piemēram, kādā valodā jūs skatāties vietni un kuras lapas jau esat atvēruši, šī informācija būs noderīga nākamajā apmeklējuma reizē. Ar sīkdatņu palīdzību vietnes apmeklējums ir ievērojami ērtāks. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt šeit. Jūs varat patstāvīgi pielāgot vai bloķēt sīkdatnes pārlūkprogrammā. Sīkdatņu bloķēšana var ierobežot vietnes darbību.

Trešo pušu izsekošanas tehnoloģijas

Šajā vietnē tiek izmantoti trešo pušu interneta pakalpojumi, kas veic no mums neatkarīgu informācijas vākšanu: Yandex.Metrica un/vai Google Analytics. Apkopotie dati var tikt sniegti citiem dienestiem šo organizāciju ietvaros, un tie var izmantot datus lai personalizēt reklāmu savā reklāmas tīklā. Jūs varat izlasīt šo organizāciju datu apstrādes noteikumus viņu vietnēs. Turpat jūs varat arī liegt savu personas datu vākšanu, piemēram Google Analytics bloķētājs atrodas šeit, bet Yandex.Metrica bloķētājs šeit.

Mēs nesniedzam personas datus minētajiem servisiem vai citām organizācijām un dienestiem, kas nav norādīti šajā konfidencialitātes politikā. Izņēmums ir tikai informācijas sniegšana valsts iestādēm, kam ir tiesības veikt šādas darbības, tiesiskajos aktos noteiktajos gadījumos.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietne chemiplast.lv var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Mēs neatbildam par to saturu. Mēs iesakām iepazīties ar katras vietnes, ko apmeklējat, konfidencialitātes politiku, ja tāda ir.

Grozījumi Konfidencialitātes politikā

Mūsu vietne nordkommerce.lv ik pa laikam var atjaunināt mūsu Konfidencialitātes politiku. Mēs paziņojam par jebkurām izmaiņām, ievietojot jaunu Konfidencialitātes politiku šajā lapā. Mēs sekojam līdzi izmaiņām Eiropas Savienības un Latvijas valsts likumdošanā attiecībā uz personas datu aizsardzību. Ja jūs atstājāt mums savus personas datus, mēs jums paziņosim par izmaiņām Konfidencialitātes politikā. Mēs nevarēsim ar jums sazināties, ja jūsu personas dati tika ievadīti nepareizi.

Saziņa un nobeiguma noteikumi

Sazināties ar vietnes chemiplast.lv administrāciju jautājumos, kas saistīti ar Konfidencialitātes politiku var pa e-pastu: info@chemiplast.lv, vai aizpildot kontaktformu, kas norādīta šīs vietnes attiecīgajā sadaļā. Ja jūs nepiekrītat šai Konfidencialitātes politikai, jūs nevarat izmantot vietnes chemiplast.lv pakalpojumus, tādā gadījumā jums jāatturas no mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma.

+371 2 953 5080Menuонлайн-чат